масажні банки

скляні масажні банки

 
Скляні вакуумні банки, які використовуються для масажу, добре були відомі ще в Стародавньому Римі та Китаї. Наші мами і бабусі використовували їх для лікування простудних захворювань - кашлю, бронхіту, пневмонії. Баночна терапія давала позитивні результати в складі комплексного лікування застуд, вона допомагала ліквідувати застійні явища в дихальних шляхах. Після того, як для лікування застуд стали широко використовуватися небулайзери, інтерес до баночного масажу трохи знизився, сьогодні він знову став популярним для проведення різних косметичних процедур.
 
Як працюють банки
 
Принцип роботи вакуумних банок заснований на створенні зони низького тиску (вакууму) шляхом відкачування повітря. Згідно простим законам фізики, рідина (лімфа, кров, міжклітинна рідина) переміщається із зони високого тиску в зону низького тиску, стимулюючи метаболізм. В результаті процесів, що відбуваються, шкіра вирівнюється і підтягується, зникають горбки і вузлики, зменшуються жирові відкладення. Для проведення масажу необхідно придбати масажні вакуумні банки.
 
Види банок для масажу
 
Раніше використовувалися звичайні скляні банки округлої форми невеликого розміру. Сучасні банки для масажу сильно змінилися - вони можуть бути не тільки зі скла, а для відкачування повітря до них приєднують гумові або полімерні камери. Вибрати і купити масажні банки в Києві можна на сайті інтернет-магазину med-magazin.ua, де представлені товари різних виробників.
 
Щоб вибрати банки, потрібно розібратися, чим їх різновиди відрізняються один від одного:
 
Скляні банки, в яких вакуум створюється шляхом спалювання кисню за допомогою палаючої скіпки. Саме такими банками користувалися наші мами і бабусі. Недолік цих банок полягає в тому, що за допомогою відкритого вогню банку нагрівається занадто сильно, якщо її відразу поставити на тіло, утворюється опік, крім того, вогонь з скіпи може потрапити на

масажні банки

тіло;
Скляні масажні банки з грушею з полімерного матеріалу, в яких видалення повітря відбувається при натисканні і відпусканні гумового балона, повітря втягується всередину цього балона. Перевага цих банок полягає в тому, що скло не вбирає запахи і не забарвлюється складовими кремів, що використовуються для масажу. Недолік полягає в тому, що скло - це крихкий матеріал, з банкою треба звертатися з особливою обережністю;
Гумові та силіконові банки, які використовуються для динамічного масажу. Видалення повітря досягається шляхом здавлює ія корпусу, після чого банку ставиться на тіло. Гумові масажні банки широко використовуються як в домашніх умовах, так і в косметичних салонах. Недолік цих банок полягає в тому, що при частому використанні вони можуть досить швидко зноситися. Особливо швидко це відбувається, якщо матеріал, що використовується для виготовлення низької якості - на поверхні можуть з'являтися тріщини, корпус не вирівнюється в повній мірі при постановці на тіло. Крім того, гума вбирає т запахи і барвники косметичних засобів, відмити їх практично неможливо. Банки з гуми відрізняються дешевизною і доступністю, їх можна використовувати як вдома, так і в косметичних салонах. Банки з силікону міцні стійкі до зносу, він, на відміну від гумових банок не вбирають сторонні запахи і барвники, легко миються.
Банки з латексу, які є аналогом силіконових банок;
Банки з механічним насосом. У цих банках передбачений спеціальний клапан, через який відкачується повітря;
Банки з магн ітом, який під час масажу стикається з тілом.
 
В інтернет-магазині можна придбати набір масажних банок, в який входить універсальний насос, для викачувати повітря в певних обсягах. Ці банки використовуються для професійного масажу, висока ефективність якого пояснюється поступовим збільшенням тиску в процесі процедури.
 
масажні вакуумні банки
 
 
Розмір банок
Масажна вакуумна банку повинна бути певного розміру, який відповідає області масування. Для лікувального масажу використовують банки наступного діаметра:
 
До 1,1 см - для особи;
До 2,2 см для грудей;
До 3,3 см - для рук
, Ніг і шиї;
До 6 см - для спини.
 
Для антицелюлітного масажу використовується антицелюлітна масажна банку, діаметр якої підбирається таким чином:
 
Для сідниць, стегон і спини - 7-8 см;
для ж
і ось - 4-5 см;
Для обличчя та шиї - 1-3 см.
 
методики масажу
 
 
Баночний масаж можна проводити як самостійно, так і в косметичних салонах. Існує кілька методик банкового масажу:
 
Динамічна (змінна). Коли банку вста
вливають на тіло і поступово пересувають по масажних лініях. Для гарного ковзання тіло перед процедурою натирають спеціальними
лікувальними або антицелюлітний крем;
Статична, коли банки просто встановлюють на тіло на відстані 5 см один від одного. Перед процедурою на тіло наносять крем, щоб виключити хворобливі відчуття.
 
Банки не можна ставити на область ліктьових і колінних згинів, в області пупка і сосків, а також збоку шиї, де проходять великі кровоносні судини.
 
Вибрати і придбати банки можна на сайті інтернет-магазину Мед-магазин, де представлені вироби з різного матеріалу, а також набори банок. Ціна масажних банок залежить від кількості одиниць в наборі, виду насоса, якості ма териала, з якого вони виготовлені і фірми виробника.
 
 
 
5-ТОП масажерів
 

модель масажера

Ціна

кількість відгуків

3D Масажер-роллер Black Touch

499,00 грн

6

 

Масажер для тіла MG 40 з ІК теплом і насадками Beurer, (Німеччина)

1159,00 грн

11

 

Банки сухі вакуумні полімерно-скляні №4 для масажу Альпіна Пласт

599,00 грн

31

 

Ручний масажер для тіла Beurer MG 16, (Німеччина)

583,00 грн

2

 

Масажер для тіла антицелюлітний Beurer CM 50

1869,00 грн

4

 

Але не банками єдиними! В нашому магазині ви зможете підібрати дял себе масажний килимок для спини

 
Виробник Medisana ( Німеччина ) Beurer ( Німеччина ) Compex ( Швейцарія ) MEDICA + (Японія) Zenet (Німеччина) Су Джок (Україна) Альпіна Пласт (UKRMEDIKA UKRAINE) CHUDESNIK (чудесник) Ortek (Україна) Ridni (Україна) Casada ( Німеччина ) Vitek (Росія) Sanative (Китай) MEDIC SPA (Китай) Saturn (Чехія) Sanitas (Німеччина) Orion (Китай) Maniquick (Швейцарія) Nissei ( Японія ) Тривес Asagao (Японія) Breo (Китай) Бриз Азмет (Китай) Укрпластехнологія (Україна) Тиса-Київ (Україна) Мурашка (Китай) Zoryana (Китай) Master Spin (Україна) SANICO (Німеччина) OROMED (Польща) OrtoMed (Україна) Homedics (США) Black Touch US MEDICA MTG (Японія) Торос-Груп (Україна) Easyfit (Україна) Yunmai (Китай) Вироби Карпат (Україна) Види масажерів Електростимулятор Масажний пояс Масажні мішечки Перкусійний масажер Масажні тапочки Масажний ролік Масажний м'ячик Призначення Для живота Вид масажу Вибромассаж Акупунктура Роликовий Крапковий Шиацу Шіацу / Акупунктура Антицелюлітний Імпульсний Інфрачервоне прогрівання Живлення Ні Мережа Батарейки Від прикурювача Акумулятор Колір Салатовий Бузковий Колір Чорний Червоний Різні кольори Рожевий Жовтий Зелений h
Відгуки покупців
Рейтинг: 4.9 з 5 на основі 237 відгуків
Мінімальна ціна на масажери: 28 грн
Максимальна ціна на масажери: 157700 грн
Кількість товарів в категорії: 327
Товар категорії з найбільшою кількістю відгуків:
Ручний масажер для тіла Beurer MG 70, (Німеччина)
Розгорнути